Zmieniliśmy nazwę na Fitssey

Co to dla Ciebie oznacza?
Krótka odpowiedź brzmi: jeszcze wyższą jakość usług oferowanych przez lightenbody™.

Dlaczego Fitssey?

Doskonale wiemy, że nikt nie lubi zmian. Zapewniamy jednak, że pomimo zmiany nazwy, jesteśmy wciąż tą samą firmą, z tym samym zespołem, oferującą te same usługi, aczkolwiek na wyższym poziomie.

Przez długi czas lightenbody™ świetnie sprawdzało się jako marka, jednak z biegiem czasu zdaliśmy sobie sprawę, że firma, którą tworzymy przerosła tę nazwę. Tak narodziło się Fitssey (czyt. fitsi) – nowa marketingowa nazwa naszej aplikacji, o wiele lepiej kojarząca się z branżą, w której jesteśmy, czyli fitness.

Co dalej z lightenbody™?

lightenbody™ to nie tylko aplikacja dla placówek fitness, ale również firma zajmująca się tworzeniem stron internetowych i właśnie na tym polu skupi swoją dalszą działalność.

Co z Twoim studio?

Nie musisz się ponownie rejestrować, czy zmieniać hasła, a wszystkie Twoje dane są wciąż bezpieczne w naszym systemie.

Pomimo zmiany domeny, Twój spersonalizowany link do studio będzie wciąż działał, więc bez obaw!
Nasza wizja

Przez ostatni rok dostaliśmy od Was wiele wskazówek i opinii – zarówno pozytywnych oraz tych krytycznych – jak ulepszyć oprogramowanie. Zbierając wszystkie te informacje, stworzyliśmy plan działania, który małymi krokami wprowadzamy w życie.

Jako firma i zespół dojrzeliśmy, dlatego chcemy, aby oferowane przez nas usługi były na równie wysokim poziomie.

Nasz nowy wygląd

Na pierwszy ogień wzięliśmy FrontOffice™, czyli panel klienta, który będzie dostępny już wkrótce, a do końca roku zamierzamy kompletnie przebudować BackOffice™ wzbogacony o nowe funkcje.

Nowy wygląd naszej strony i oprogramowania został zaprojektowany tak, aby był jeszcze bardziej przyjazny użytkownikowi. Odpowiednio dobrana typografia, kolory i ikony sprawiają, że poruszanie się po aplikacji jest intuicyjne i wywołuje pozytywne odczucia.

Przyszłość

Mamy nadzieję, że z przyjemnością dowiedziałeś się czegoś nowego na temat przyszłości naszej aplikacji. Jak widzisz planowane zmiany, wykraczają daleko poza samą zmianę nazwy.

Jest to dla nas ekscytujący, nowy rozdział z wielu powodów. Z dnia na dzień jest Was coraz więcej, stale nas inspirujecie i czujemy się bardzo wdzięczni za okazane zaufanie.

Niezależnie od tego, czy już jesteś naszym klientem, czy dopiero masz zamiar rozpocząć swoją przygodę z naszym oprogramowaniem, zawsze jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.