Profesjonalne oprogramowanie
do zarządzania twoją siłownią.

Zorganizuj swoją siłownię na nowo, za pomocą
nowoczesnego oprogramowania internetowego.

Fitssey pomoże ci zarządzać twoją siłownią.

Z Fitssey rozwiniesz potencjał twojej siłowni, nieważne czy dużego, czy małego. Dzięki naszemu przejrzystemu grafikowi online pozwolisz swoim klientom na zapisy na zajęcia o każdej porze, ponieważ aplikacja pracuje za ciebie, kiedy ty odpoczywasz. Uwolnij swój czas i umysł.

Spersonalizoway grafik szkoły tańca

Zaawansowana lista obecności twoich zajęć.

Dzięki naszej liście masz bardzo łatwy dostęp do szczegółowych informacji o twoich zajęciach. Na bieżąco możesz sprawdzać ilu klientów zapisało się na konkretne zajęcia. Z listy dowiesz się, kto jest nowy, oraz kto ma danego dnia urodziny - spraw niespodziankę takiej osobie i złóż jej życzenia urodzinowe.

Sprawdzanie obecności zajmie ci o wiele mniej czasu, dzięki czemu będziesz miał go więcej na sport. Za pomocą jednego kliknięcia zmienisz status swojego klienta na obecny, nieobecny lub anulujesz jego wizytę. To takie proste!

Lista obecności klasy

Skomponuj swój grafik zajęć: programy, karnety oraz grafik.

Oto twój punkt dowodzenia - tutaj układasz najważniejsze elementy twojej siłowni. Z pomocą aplikacji bez problemu stworzysz program, dodasz konkretne klasy oraz zdefiniujesz ich poziomy trudności. Dzięki temu każdy klient będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
Kolejnym krokiem będzie ułożenie grafiku, oraz przypisanie do niego karnetów, tak aby twoi klienci, mogli od zaraz zapisywać się na zajęcia, z każdego miejsca i o każdej porze.

Serce aplikacji: programy, klasy, karnety

Karnety na twoje zajęcia dostępne online.

Każda siłownia szanuje swoich klientów - to dzięki nim istnieje. Spraw swoim klientom przyjemność i pozwól, aby mogli płacić za wizyty online – szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Fitssey - dzięki operatorowi płatności Przelewy24 - oferuje dostęp do największych banków w Polsce, dla każdego.

Sprzedaż karnetów online

Indywidualne konto twojego klienta.

Każdy z twoich klientów posiada osobiste konto w Fitssey, do którego loguje się za pomocą swojego adresu email. Dzięki temu ma wgląd do historii zajęć i dokonanych płatności, oraz - co najważniejsze - może w łatwy sposób, zapisać się na zajęcia wprost z twojego grafiku.

Panel statystyk pozwala klientowi śledzić jego postępy, dzięki niemu może sprawdzić w jak wielu zajęciach brał udział, ile czasu poświęcił łącznie na ćwiczenia, lub też, kiedy była jego ostatnia wizyta w siłowni.

Indywidualne konto klienta

Ogromny potencjał konfiguracji.

Fitssey oferuje ogromną liczbę ustawień dzięki czemu bez trudu dopasujesz konto do indywidualnych potrzeb twojej siłowni. Połączenia API, wynagrodzenia pracowników, identyfikacja wizualna twojej siłowni, prywatność twoich klientów - to tylko niektóre. Chcesz poznać je wszystkie? Nie czekaj i zarejestruj się już teraz.

Ogromna liczba ustawień