Spersonalizowany grafik twojego studio.

lightenbody™ jest narzędziem, które pomoże ci rozwinąć potencjał twojego studio. Dzięki grafikowi online umożliwisz zapisy na zajęcia twoim klientom o dowolnym czasie, ponieważ aplikacja pracuje, kiedy ty odpoczywasz. Zautomatyzuj swój biznes.

Aplikacja pozwoli ci na zarządzanie twoim studio jogi, fitness, wellness & spa, siłownią czy szkołą tańca.

Spersonalizoway grafik studio

Zaawansowana lista obecności twoich zajęć.

Dzięki zaawansowanej liście obecności masz wgląd do szczegółowych informacji o twojej klasie, dzięki którym na bieżąco widzisz, kto zapisał się na zajęcia, kto ma urodziny lub jest nowym klientem. Za pomocą intuicyjnego interfejsu możesz oznaczać osoby jako obecne, nieobecne lub anulować ich wizytę.

Lista obecności klasy

Serce aplikacji: kategorie, klasy, karnety oraz grafik.

Tutaj układasz najważniejsze elementy twojego studio. Stwórz kategorię, dodaj do niej klasy oraz zdefiniuj poziomy trudności zajęć. Skomponuj grafik oraz dodaj karnety, aby umożliwić zapisy swoim klientom.

Serce aplikacji: programy, klasy, karnety

Sprzedaż karnetów online.

Klienci mogą płacić za zajęcia online – szybko i wygodnie. Dzięki operatorowi płatności Przelewy24 oferujemy dostęp do największych banków w Polsce.

Sprzedaż karnetów online

Indywidualne konto twojego klienta.

Każdy z twoich klientów może zalogować się do systemu za pomocą swojego adresu email, dzięki czemu ma wgląd do historii zajęć i dokonanych płatności, oraz – co najważniejsze – może zapisywać się na zajęcia wprost z twojego grafiku.

Indywidualne konto klienta

Ogromny potencjał konfiguracji.

lightenbody™ oferuje ogromną liczbę ustawień dzięki czemu bez trudu dopasujesz konto do swoich indywidualnych potrzeb. Połączenia API, wynagrodzenia pracowników, identyfikacja wizualna twojego studio, prywatność twoich klientów – to tylko niektóre. Chcesz poznać je wszystkie? Nie czekaj i zarejestruj się już teraz.

Ogromna liczba ustawień