Ile czasu kosztuje mnie ręczne prowadzenie grafików i zapisywanie klientów na zajęcia?

„Czas to pieniądz”, a czy wiesz ile kosztuje Twój czas?

Oczywiście że wiesz, w końcu jesteś przedsiębiorcą. Prowadzisz studio jogi, fitness lub szkołę tańca… Wiesz ile czasu trzeba poświęcić dziennie na rozmowy telefoniczne, czy ręczne zapisywanie nowych klientów na zajęcia. Do tego dochodzi masa innej papierkowej roboty, która pochłania mnóstwo czasu…

Rezerwacja telefoniczna.

Nie ma znaczenia czy jesteś dużą czy małą firmą, czy posiadasz stu, czy tysiąc klientów. Z każdym musisz przejść dokładnie tę samą rozmowę:

– „Dzień dobry. Czy mogłaby mnie Pani zapisać na dzisiejszy trening crossfit, na godzinę 20:00?”
– „Dzień dobry. Oczywiście, sprawdzę tylko czy są wolne miejsca. Tak są, poproszę Pani nazwisko…”

W zależności od osoby, ilości pytań i ich tematu, rozmowa może potrwać od 3 do 10 minut. Łatwo obliczyć, że przeprowadzając choćby 15 takich rozmów dziennie, około 2 godziny spędzasz przy telefonie. Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że takich rozmów jest o wiele więcej, do tego dochodzą również wiadomości email.
Dziś w dobie komputerów i internetu nie musisz wszystkiego robić samodzielnie, możesz natomiast z minimalnym nakładem finansowym, zyskać maksimum możliwości, a wolne chwile poświęcić na realizację nowych przedsięwzięć, rozwój firmy, a przede wszystkim swoich klientów.

Automatyzacja – małe wydatki, duże zyski.

Nie musisz już przeprowadzać tej samej rozmowy telefonicznej dziesiątki razy w ciągu dnia. Nie musisz być ciągle w pogotowiu, przeprowadzać każdej rejestracji osobiście, aktualizować grafik, sprawdzać dostępność wolnych klas, zajęć czy terminów. Wyobraź sobie swoje studio, w którym role się odwracają, gdzie to klient ma bezpośredni dostęp do wszelkich potrzebnych mu informacji, bez względu na porę dnia czy nocy. Każdy w dowolnym miejscu, może przejść proces rejestracji, sprawdzić grafik i dostępność klas oraz bezpiecznie opłacić zarezerwowane zajęcia.

Rezerwacja online

Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że 90% zapisów na zajęcia to właśnie zapisy online. Klienci wolą sami przeglądać dostępne klasy i zapisywać się wtedy kiedy mają ochotę, nie musząc już sprawdzać godzin pracy recepcji, aby dodzwonić się i zapytać o wolne miejsce. Wszyscy nasi klienci jednomyślnie stwierdzili, że po wprowadzeniu możliwości rezerwacji online, wzrosła liczba nowych uczniów, a stali bywalcy odwiedzają ich jeszce częściej.

Dlaczego lightenbody?

lightenbody™ to oprogramowanie, które oferuje pakiet korzyści dla Ciebie oraz Twoich studentów. Intuicyjny interfejs, wielofunkcyjność, automatyzacja i dostępność Twojego biznesu 24/7 to jedne z wielu walorów naszego oprogramowania. Dzięki lightenbody™ to klient tworzy konto i zapisuje się na zajęcia przy pomocy komputera lub telefonu, Ty natomiast, zyskany czas możesz wykorzystać na kreatywny rozwój swojego studio, siebie oraz studentów.