Jak zintegrować widżet Fitssey z niestandardową stroną www?

Ostatnia modyfikacja: 05 maja 2023

Korzystając z widżetów Fitssey, w prosty sposób zintegrujesz swoją stronę z oprogramowaniem i wyświetlisz grafik lub listę kursów, aby Twoi klienci mogli korzystać z systemu bez wychodzenia z Twojej strony.

Aby przejrzeć listę dostępnych widżetów, przejdź do zakładki Studio, a następnie kliknij kartę Integracje i wybierz z listy dostępnej po lewej stronie dział Widżety.


1. Niezależnie od tego, który widżet wybierzesz, pierwszym krokiem będzie skopiowanie bazowego kodu Fitssey i wklejenie go przed zamknięciem tagu </body> na wszystkich zakładkach Twojej strony internetowej. Kod zawiera unikatowy identyfikator Twojego studio i jest niezbędny do poprawnego funkcjonowania każdego z widżetów.2. Następnym krokiem jest wygenerowanie kodu widżetu. Do wyboru masz:

  • widżet grafiku – pozwoli Ci osadzić w pełni funkcjonalny grafik Fitssey na Twojej stronie internetowej, dając dostęp do wszystkich możliwości, które klient posiada w FrontOffice™,

  • widżet kursów – pozwoli Ci osadzić listę dostępnych kursów na własnej stronie internetowej, dając dostęp do wszystkich możliwości, które klient posiada w FrontOffice™,

  • widżet logowania i rezerwacji – pozwoli Ci umieścić na swojej stronie przyciski rejestracji i logowania, np. w menu nawigacyjnym. Po zalogowaniu widżet wyświetli nazwę użytkownika oraz awatar. Uwaga: ten widżet nie posiada własnego arkusza stylów, należy utworzyć odpowiednie style (CSS) na własnej stronie internetowej.

Po dokonaniu wyboru kliknij przycisk Generuj kod.


W nowym oknie, w przypadku niektórych widżetów będziesz miał możliwość wprowadzenia dodatkowych, opcjonalnych ustawień, aby zlimitować liczbę wysietlanych informacji:

  • Ukrycie nawigacji – górna nawigacja zostaje ukryta,

  • Kategoria – pozwala wyświetlić na grafiku wyłącznie zajęcia znajdujące się w wybranej kategorii,

  • Klasa – pozwala wyświetlić na grafiku wyłącznie wybrane zajęcia,

  • Pracownik – pozwala wyświetlić na grafiku wyłącznie zajęcia wybranego nauczyciela,

  • Lokalizacja – pozwala wyświetlić na grafiku wyłącznie zajęcia odbywające się w wybranej lokalizacji.


3. Ostatnim krokiem jest skopiowanie wygenerowanego kodu widżetu i wklejenie go na swojej stronie internetowej, w miejscu, w którym powinien zostać wyświetlony.

Uwaga! Aby widżety dla grafiku i kursów działały prawidłowo, powinny się znajdować na osobnych podstronach. Umieszczenie tych widżetów na jednej podstronie może powodować problemy.Gratulacje! Właśnie zintegrowałeś swoją stronę z Fitssey.