Kreator email

Ostatnia modyfikacja: 13 lutego 2019

Kreator email pozwoli Ci tworzyć spersonalizowane szablony, które sprawią, że Twoje wiadomości będą wyglądać profesjonalnie, aby skuteczniej przyciągnąć i zainteresować odbiorców.

Edytuj domyślny szablon

Możesz wykorzystać nasz gotowy szablon i dopasować go do swoich potrzeb.

Aby przejść do edycji elementów, najedź kursorem myszy na jeden z dodanych bloków i kliknij ikonę ołówka .W nowym oknie wyświetlą się dostępne opcje edycji. Po dokonaniu zmian, zatwierdź wybór przyciskiem Zapisz.


Zmieniaj kolejność bloków

Aby zmienić kolejność dodanych elementów, najedź kursorem myszy na lewy górny róg jednego z dodanych bloków, aby kursor zmienił kształt na ikonę przenoszenia i przytrzymaj. Przeciągnij blok w wybrane miejsce, aby zmienić jego pozycję.Dodawaj nowe bloki

Jeśli potrzebujesz dodać więcej elementów, możesz dodać nowe bloki korzystając z paska narzędzi po prawej stronie. Wystarczy, że klikniesz na wybrany blok, a zostanie on automatycznie dodany do szablonu. Możesz dowolnie zmienić jego pozycję, przeciągając go w wybrane miejsce.Usuwaj zbędne bloki

Jeśli chciałbyś usunąć któryś z elementów, najedź kursorem myszy na jeden z dodanych bloków i kliknij ikonę śmietnika , a następnie zatwierdź wybór.

Zapisywanie szablonu

Pamiętaj, aby po ukończeniu pracy nad szablonem zawsze zapisać dokonane zmiany klikając przycisk Zapisz w górnym menu.