Oprogramowanie, które ułatwia życie właścicielom i klientom studio fitness, joga, wellness i innych.

Informowanie o terminach zajęć.

Koniec z informowaniem każdego klienta z osobna o terminach zajęć, dostępnych lokalizacjach i trenerach. Aplikacja daje klientom wgląd w te wszystkie informacje za pośrednictwem serwisu internetowego, przez co oszczędza czas właścicieli.

Sprzedaż karnetów online.

Klienci mogą płacić za zajęcia online – szybko i wygodnie. Właściciele mają zawsze dostęp do świeżych informacji o przychodach.

Analiza sytuacji.

Szybko przeanalizuj każdą interesującą cię sprawę. Aplikacja umożliwia właścicielom generowanie szczegółowych raportów dotyczących przychodów, wgląd w statystyki aktywności trenerów, tworzenie profili klientów i analizę zainteresowania poszczególnymi zajęciami.

Samodzielny wgląd w grafik i zapisy.

Nigdy więcej żmudnego poszukiwania informacji. Klienci mogą samodzielnie przeglądać grafik zajęć, wybrać studio, lokalizację, grupę i trenera oraz zapisać się na zajęcia. Kiedy potrzeba, mogą też zmienić termin lub anulować zajęcia, oszczędzając twój czas.

Pełna kontrola i mobilność.

Ustalaj plan zajęć, sprawdzaj dostępność trenerów, analizuj sprzedaż i zainteresowanie poszczególnymi zajęciami pijąc poranną kawę, albo w drodze do kina.

Unikalny wizerunek.

Stwórz swój wyjątkowy wizerunek, samodzielnie decydując o wyglądzie interface’u aplikacji. Możesz wybrać dowolny kolor, motyw i sposób konfiguracji.

I wiele więcej...

Indywidualne konto

Po zarejestrowaniu się w systemie każdy klient otrzymuje indywidualne konto użytkownika. Daje mu to dostęp do historii odbytych zajęć i dokonanych płatności, ale też do społeczności skupiającej klientów studio. Może komentować i oceniać odbyte zajęcia.

Możliwości rozwoju

Umożliwij klientom zapisy na zajęcia we wszystkich miejscach, w jakich zlokalizowane jest twoje studio, na wszystkie prowadzone przez trenerów grupy. Swobodnie dodawaj nowe lokalizacje, klasy, trenerów.

Szczegółowe raportowanie

Generując dowolne, szczegółowe raporty możesz mieć wgląd w każdy obszar działania studio: finanse, sprzedaż, obsługę klienta.

Skuteczny marketing

Dostęp do szerokiego grona odbiorców, internetowa sprzedaż karnetów, błyskawiczne informowanie klientów o akcjach promocyjnych to tylko niektóre spośród możliwości podniesienia skuteczności marketingu, jakie zapewnia aplikacja.

Wiele opcji językowych

Otwórz się na obcojęzycznych klientów. Udostępnij swoją aplikację w wielu wersjach językowych.

Sprawnie zarządzany zespół

Aplikacja umożliwia łatwy wgląd w aktywność trenerów i ocenę popularności prowadzonych przez nich zajęć.